Elementary School praktycznie i z pasją o edukacji

Magdalena Skórkowska

MAGDALENA SKÓRKOWSKA

Właściciel firmy Edu - Tera, coach, certyfikowany trener w oświacie, wykładowca akademicki na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy, współautorka programu wychowania przedszkolnego „Esy - floresy - dziecięce sukcesy” do pakietu ,,Zgaduję, rysuję, maluję” Wydawnictwa Olesiejuk.

W swoim życiu zawodowym kieruje się przekonaniem, że najważniejsze jest dostrzeżenie wyjątkowości każdego człowieka a także dostosowanie działań do jego indywidualnych potrzeb. Wspieranie i wyzwalanie potencjału osoby to wyznacznik zmiany i dążenia do życia optymalnego. Relacje z drugim człowiekiem, oparte na filozofii personalizmu, holistycznym obrazie dziecka w dobie globalizacji to punkt wyjścia dla wychowania i skutecznej edukacji.

Kwalifikacje:

Magdalena Skórkowska ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu na APS w Warszawie, jest absolwentką studiów pedagogicznych na Wydziale Resocjalizacji i Rewalidacji Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika terapeutyczna oraz kierunku terapia zajęciowa w Niepublicznym Medycznym Studium Terapii Zajęciowej. Ukończyła również certyfikowany kurs trener w oświacie organizowany przez Instytut Raabe. Od 2000 roku prowadzi firmę Asocjacja Edukacyjno - Terapeutyczna „Edu - Tera”, która dzięki współpracy z edukatorami wspiera warsztat pracy pedagogów w całej Polsce.

Specjalizacja trenerskabadanie potrzeb szkoleniowych

- efektywna komunikacja interpersonalna,
-coaching w edukacji,
- inteligencja emocjonalna i społeczna,
- edukacja i wychowanie dziecka,

- projekty edukacyjne
- profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży,
- programy lojalnościowe;